Trenere og lagledere

Trenere og lagledere

Sist oppdatert 03.10.2022







Navn på lag Funksjon NavnEtternavn
E-post 
19. Gutter og jenter født 2016LaglederTrine Fjellstad
Trine_012@hotmail.com

TrenerStian Riiser
stianr_1990@hotmail.com

TrenerCaroline SpantSkorven
cskorven@gmail.com

TrenerUsman Ahmed
munna_84@hotmail.com

TrenerTina BarlieThorbjørnsen
Barlie_2@hotmail.com

TrenerChristian Thorbjørnsen


TrenerWidar MagnusLund
magnus.lund@ramirent.no 

TrenerAndrePedersen
andrepders84@gmail.com
18. Gutter født 2015 (2022)Lagleder/trenerDavid
Hammerø

Hammero@icloud.com
G7HjelpetrenerPålMyrer
myrer@hotmail.com


Tony Abrahamsen


TrenerLeif-ToreAasen
leiftorea@viken.no
17. Gutter født 2014 (2022)LaglederMarianne B.Hansen
marianne_1989@hotmail.com
G8Lagleder/hjelpetrenerDavidHammervold
Davidhammervold@icloud.com

HovedtrenerTerjeRuud


Trener
Kenneth
Stubberud



TrenerJon-RenéKristoffersen


TrenerusmanAhmed
munna_84@hotmail.com

TrenerKristianHalvorsen
kri.halvorsen@gmail.com
17.a Jenter født 2014 (2022)Lagleder/trenerAudun Renolen Aasbø
audunra@msn.com
J8LaglederKaja Agnell Engebretsen
kaja.agnell@gmail.com 

TrenerJoachim VincentJørgensen
joavinc@gmail.com
16.  Gutter født 2013 (2022)Lagleder/trenerDavid 
Abril

david.abril@linkmobility.com
G9
Hovedtrener JoachimDraget
 joachimdraget@gmail..com

TrenerStian Riiser
stianr_1990@hotmail.com

TrenerRoger Eilertsen
rogereilert@hotmail.com

Hjelpetrener Jan AndréDelbeck

16.a Jenter født 2013 (2022)Trener/lagleder
Morten
Strøm-Hagen

ipad4mail@icloud.com
09Trener
Ole Fredrik
Filberg



TrenerIngunn Hast

15. Jenter født 2012 (2022)
Lagleder
Kari
Berg

kariberg150482@hotmail.com
J10Trener
Kai Espen
Myklebust

kaiespen@live.no

Trener
Kim-Are
Andersen

Kim-Are.Andersen@norli.no 
14. Gutter født 2012 (2022)LaglederGuro Anette Gystad
gurogystad@hotmail.com
G10TrenerTomas Waag Helmeriksen

tomashelmeriksen@gmail.com

TrenerRaymond Elguren

tineogray@hotmail.com

TrenerHenningStubberud
hstubberud@gmail.com

TrenerThomasHansen
autohansen@outlook.com

TrenerPetterHast-Buringrud
petterburingrud@hotmail.com

TrenerChristianThorbjørnsen


Vikar trenerStianØstvåg

12. Gutter f 2011 (2022)LaglederChristine Lindestad
Bchristine_amundsen@live.no
G11LaglederKristineKongevold
kristineaarhus86@hotmail.no 

HovedtrenerTerje Ruud
Bruuden85@gmail.com

TrenerFrank Lindestad
Bfrank.lindestad@hotmail.com

TrenerHenrik Jahr
Bhenky_j@msn.com

TrenerStianAlnes
Stian.Alnes@entercard.com

TrenerJørgen Øverbø


TrenerBjørn E.Viset


TrenerStenHansen

11 Jenter f 2010 og 2011 (2022)
Lagleder
Caroline Spant
Skorven

cskorven@gmail.com
J11/12Hovedtrener
Anders
Kathrud
X
anderskathrud@hotmail.com

Hovedtrener
Henrik
Fyhn

henrik.fyhn@outlook.com

TrenerSynnøve Aarseth
Fyhn

Synnoveaarseth@hotmail.com

TrenerThomasKarlstad
thomas.karlstad@hotmail.com
10. Gutter f 2010 (2022)Lagleder og trenerThomas Wold
Xthomaswold@hotmail.com
G12TrenerStian Kjensli
Xstian.kjensli@gmail.com

TrenerTerje Bustad
Bterjebustad@gmail.com

TrenerBjørn Sverre Erikstein
Bbjorn.erikstein@gmail.com
09. Gutter f 2009 (2022)LaglederLine Nilsen
Xline.drivfotball@hotmail.com
G13Hovedtrener
Per Olav
Holte

pe-oh@online.no

TrenerRoar Sandem
Xrsandem@gmail.com

TrenerKai Espen Myklebust
kaiespen@live.no
08. Gutter f. 2008 (2022)Lagleder og trenerStianSvenningsen
Xgeneralen@hotmail.com
G14TrenerThomas Wold
Xthomaswold@hotmail.com

TrenerTone Halmrast

tone.halmrast@no.mee.com

TrenerAndreSolstad
andre_solstad@hotmail.com

TrenerAndersNafstad


KeepertrenerOle HaraldGystad
olegystad@hotmail.com

DugnadCamillaSolstad

07. Jenter f 2007/ 2008/2009 (2022)LaglederLinda E
Rongved
X
lmengene@hotmail.com
J 14HovedtrenerOve Berg
Renolen
X
oberg1976@hotmail.com

HovedtrenerHaakon
Rongved
X
haakonrongved@hotmail.com

HovedtrenerMarius
Høvik
X
Marius.hovik@hotmail.com
03. Oldboys 2021 (2022)
Lagleder/trener
Per
Wangen
X
per.wangen@obos.no
01. A-laget Menn 2021Sportslig ansvarligMads Randem
Xmads@bardum.no

HovedtrenerMadsRandem
mads@bardum.no

KeepertrenerHelge Mehl
helmehl@hotmail.com

Lagleder
Solvejg
Lorenz

slor@online.no

Trener
Vetle
Halvorsen

vetle@oslosats.no

Trener
Roar
Killerud

roar.killerud@no.aga.com
Keepertrener for alle lagTrenerHelge Mehl

helmehl@hotmail.com
Keepertrening for de født 2011 og eldreTrenerOle-HaraldGystad
olegystad@icloud.com






Fotballskoen 2022AnsvarligMadsRandem
fotball@driv-il.no 

TrenerMia KirkauneBognerud


TrenerChrister LorenzFinnerud


TrenerJarle LorenzFinnerud


TrenerAndreasFyhn


Trener Martin
Gystad (ung)



TrenerOle-TobiasGystad


TrenerBetinaHolm


TrenerMariellHolm (ung)


TrenerJonas BrodshaugHov


TrenerHenrietteHøvik


TrenerIngvild
Kjeldsen



TrenerMadeleine KKristiansen


Trener
Lukas Larsen-Pettersen


TrenerEmily FosbergLindgren


Trener Marcus Whist Moen (ung)


TrenerMiriam Aasheim Pettersen (ung)


Trener MariellaResaland (ung)


TrenerLinneah EngeneRongved (ung)


Trener Selma JahrSandem 


TrenerOlaSolstad (ung)


TrenerMartineStabbetorp


TrenerSarah Stabbetorp


Trener
Marie Svenningsen 


TrenerSander LøvaasTrebekk


TrenerTobiasUngersness (ung)


TrenerStine BrurbergØsterhagen