Trenere og lagledere

Trenere og lagledere

Sist oppdatert 17.09.18

Navn på lag Funksjon NavnEtternavn
E-post
23. Jenter/gutter født 2012Lagleder Guro Anette Gystad
gurogystad@hotmail.com
Startet vinter 2018Trener Tomas Waag Helmeriksen

tomashelmeriksen@gmail.com

TrenerLasse Thorsen



TrenerRaymond Elguren 

tineogray@hotmail.com

TrenerMarius Hansen

snikker339@hotmail.com
22. Jenter/gutter f 2011LaglederChristine Lindestad
Bchristine_amundsen@live.no
(J/G 7 i 2018)TrenerTerje Ruud
Bruuden85@gmail.com

Trener Frank Lindestad
Bfrank.lindestad@hotmail.com

TrenerHenrik Jahr
Bhenky_j@msn.com

TrenerBjørn Viset

bjviset@msn.com
21. Gutter f 2010Lagleder og trenerThomas Wold
Xthomaswold@hotmail.com
(G8 i 2018)TrenerStian Kjensli
Xstian.kjensli@gmail.com

TrenerTerje Bustad
Bterjebustad@gmail.com

TrenerBjørn Sverre Erikstein
Bbjorn.erikstein@gmail.com

TrenerStian  Gerhardsen
Bstianag@gmail.com

TrenerHolger Berg Olsen

holger164@googlemail.com
21. a Jenter f 2010Lagleder og trenerJoachim Draget
Bjoachimdraget@gmail.com
(J8 i 2018)TrenerAnders Kathrud
Xanderskathrud@hotmail.com
(startet våren 2016)TrenerMarius Haug
Bmarius@haug-as.no

TrenerDavid Hellerud
Xglorydavidunited@hotmail.com
20. Gutter f 2009LaglederLine Nilsen
Xline.drivfotball@hotmail.com
(G9 i 2018)Trener Roar Sandem
X rsandem@gmail.com

Trener Trond Myrvold
XTrond.myrvold@gmail.com

Trener Kristian Nordstoga
Xenordstoga@gmail.com

Trener Jimmy Eriksson
Xjimmystillaser@hotmail.com

TrenerMagne Pedersenxmagne@hydac.no

TrenerKai Espen Myklebust

18. Jenter f. 2008 LaglederLinda Engene Rongved
Xlmengene@hotmail.com
(J10 i 2018)Trener Ove Berg Renolen
Xoberg1976@hotmail.com

TrenerRichard Hellerud
Xhellerud@collectit.no

TrenerHaakon Rongved
Xhaakonrongved@hotmail.com

TrenerMarius Høvik
XMarius.hovik@hotmail.com
19. Gutter f. 2008 Lagleder StianSvenningsen
Xgeneralen@hotmail.com
(G10 i 2018)TrenerSten Hansen
Xsten_hansen_1979@hotmail.com

Trener Atle Sikkerbøl
X Attilla55@hotmail.com

Trener Henning Stubberud
Xhstubberud@gmail.com

Trener MartinWhist
Xmartin@whist.as

Trener Thomas Wold
Xthomaswold@hotmail.com

TrenerTone Halmrast

tone.halmrast@no.mee.com

TrenerStian Kjensli
xstian.kjensli@gmail.com
16. Jenter f 2007 LaglederTrude Rønnes Myrvold
Xtrude.ronnes@gmail.com
(J11 i 2018)Trener Martin Kathrud
Xmartinkathrud@hotmail.com

Trener David Hellerud
Xglorydavidunited@hotmail.com

TrenerEgilBognerud
Xbognis@live.no

TrenerJørn Pettersen
jorn71@outlook.com
17. Gutter f. 2007 LaglederMagnePedersenXmagne@hydac.no
(G11 i 2018) Trener Anders Kathrud
Xanderskathrud@hotmail.com

Trener Magne Pedersen
Xmagne@hydac.no

Trener Johan Stensås
Xjohan@nordesign.no

Trener Michael Tefertiller
Xtefertiller@hotmail.com

Trener Aslak Østvaag
Xaslak@landskap.as
14. Jenter f. 2006 LaglederLars Erik Nyborg
Xlarserikny@Hotmail.com
(J12 i 2018)TrenerSynnøve Fyhn
Xsynnoveaarseth@hotmail.com

TrenerRoar Sandem
Xrsandem@gmail.com

TrenerOla Resaland
Xresaland@yahoo.no
15. Gutter f. 2006LaglederRannveig Renolen
XRenolen@hotmail.com
(G12 i 2018) Trener Richard Hellerud
Xhellerud@collectit.no

Trener Torfinn Dal
Xtorfdal@online.no

Trener Ove Berg Renolen
Xoberg1976@hotmail.com

Trener Bjørn Ivar Stubberud
Xivar-stu@online.no

Trener Stian Trebekk
Xstian@ren-vakt.no

Trener Eivind Ungersness
Xeungersness@deloitte.no

TrenerJorge Orrego
XCokeo10@hotmail.com
13. Gutter f. 2005 Lagleder Carsten Focke-Wenzel

cafowe@yahoo.de
(G13 i 2018) Trener Knut Egil Hansen
Xknegha@online.no

Trener Carl Urban Almqvist
Xcarl.urban.almquist@hafslund.no

Trener Fredrik Rasmussen
Xfjrasmussen@gmail.com

TrenerAndersNafstad

anders@andersnafstad.no
12. Jenter f 2005 (TrenerRagnar Engerholm
Brengerholm@gmail.com
J 13 i 2018)LaglederKristin Marthinsen

krismarti@outlook.com

TrenerHenningStubberud

hstubberud@gmail.com

TrenerStian Svenningsen

generalen@hotmail.com

TrenerAslak Østvaag

:Aoestvaa@online.no
Gutter f. 2004 (ikke lag 2018)




Jenter f 2003  slått sammen med 01/02
 


10. Gutter f 2003 Lagleder Anne -Line O`Donnell

aodonne4@ford.com

TrenerBjørn Ivar Stubberud
xivar-stu@online.no
(G15 i 2018) Trener Jørgen Holmsen
Xj-holmse@online.no

Trener Vetle Halvorsen
Xvetle@oslosats.no
Jenter f 2002 Ikke lag 2017




Gutter f 2002 ikke lag 2017




06. Gutter f 2001LaglederLine Haug

nehaug@nline.no
(G17 i 2018)LaglederJanne Brunstrøm

janne.brunstrom@nille.no

TrenerFredrik Skøyum

fredrik@aaele.no

TrenerJoachim Flåten
xflaaten88@gmail.com
05. Jenter f 2001, 2002, 2003 LaglederErland 
Holseth
xErland.Holseth@BlockWatne.no
(J17 i 2018)TrenerGardSveen
Xgardsveen1@gmail.com

TrenerTonny Abrahamsen
Xtonabra@online.no
01. Driv Menn Senior A Sportslig leder Mads Randem
Xmads@bardum.no

Trener Mads Randem
xmads@bardum.no

ØkonomiansvarligSiri Saltnes
Xsirs@online.no
03. Driv M33 og M40 Lagleder/trener Bjørn Jakobsen
Xbjojako3@online.no

LaglederPer Wangen
Xper.wangen@obos.no

Lagleder/trener Joachim S. Draget

joachimdraget@gmail.com
Driv Damer Senior ikke lag




KeepertrenerTrenerHelge Mehl

helmehl@hotmail.com
Trener inn og ut av Driv skal meldes til klubbsekretær i Driv IL: Astrid Celius post@driv-il.no
Det skyldes at oversikten over politiattester på trenere og lagledere må stemme.

Levert av IdrettenOnline