Trenere og lagledere

Trenere og lagledere

Sist oppdatert 23.5.18

Navn på lag Funksjon Navn E-post Telefon
23. Jenter/gutter født 2012Lagleder Guro Anette Gystadgurogystad@hotmail.com
Startet vinter 2018Trener Tomas Waag Helmeriksen tomashelmeriksen@gmail.com
TrenerLasse Thorsen

TrenerRaymond Elguren tineogray@hotmail.com
22. Jenter/gutter f 2011LaglederChristine LindestadBchristine_amundsen@live.no
(J/G 7 i 2018)TrenerTerje RuudBruuden85@gmail.com
Trener Frank LindestadBfrank.lindestad@hotmail.com
TrenerHenrik JahrBhenky_j@msn.com

TrenerBjørn Visetbjviset@msn.com
21. Gutter f 2010Lagleder og trenerThomas WoldXthomaswold@hotmail.com
(G8 i 2018)TrenerStian KjensliXstian.kjensli@gmail.com

TrenerTerje BustadBterjebustad@gmail.com
TrenerBjørn Sverre EriksteinBbjorn.erikstein@gmail.com
TrenerStian Gerhardsen Bstianag@gmail.com
TrenerHolger Berg Olsenholger164@googlemail.com
21. a Jenter f 2010Lagleder og trenerJoachim DragetBjoachimdraget@gmail.com
(J8 i 2018)TrenerAnders KathrudXanderskathrud@hotmail.com
(startet våren 2016)TrenerMarius HaugBmarius@haug-as.no
TrenerDavid HellerudXglorydavidunited@hotmail.com
20. Gutter f 2009LaglederLine NilsenXline.drivfotball@hotmail.com
(G9 i 2018)Trener Roar SandemX rsandem@gmail.com
Trener Trond MyrvoldXTrond.myrvold@gmail.com
Trener Kristian NordstogaXenordstoga@gmail.com
Trener Jimmy ErikssonXjimmystillaser@hotmail.com
18. Jenter f. 2008 LaglederLinda Engene RongvedXlmengene@hotmail.com
(J10 i 2018)Trener Ove Berg RenolenXoberg1976@hotmail.com
TrenerRichard HellerudXhellerud@collectit.no
TrenerHaakon RongvedXhaakonrongved@hotmail.com
TrenerMarius HøvikXMarius.hovik@hotmail.com
19. Gutter f. 2008 Lagleder Stian SvenningsenXgeneralen@hotmail.com
(G10 i 2018)TrenerSten HansenXsten_hansen_1979@hotmail.com
Trener Atle SikkerbølX Attilla55@hotmail.com
Trener Henning StubberudXhstubberud@gmail.com
Trener Martin WhistXmartin@whist.as
Trener Thomas WoldXthomaswold@hotmail.com
TrenerTone Halmrasttone.halmrast@no.mee.com
TrenerStian Kjenslixstian.kjensli@gmail.com
16. Jenter f 2007 LaglederTrude Rønnes MyrvoldXtrude.ronnes@gmail.com
(J11 i 2018)Trener Martin KathrudXmartinkathrud@hotmail.com
Trener David HellerudXglorydavidunited@hotmail.com
TrenerEgil BognerudXbognis@live.no
17. Gutter f. 2007 Lagleder Line NilsenXline.drivfotball@hotmail.com
(G11 i 2018) Trener Anders KathrudXanderskathrud@hotmail.com
Trener Magne PedersenXmagne@hydac.no
Trener Johan StensåsXjohan@nordesign.no
Trener Michael TefertillerXtefertiller@hotmail.com
Trener Aslak ØstvaagXaslak@landskap.as
14. Jenter f. 2006 LaglederLars Erik NyborgXlarserikny@Hotmail.com
(J12 i 2018)TrenerSynnøve FyhnXsynnoveaarseth@hotmail.com
TrenerRoar SandemXrsandem@gmail.com
TrenerOla ResalandXresaland@yahoo.no
15. Gutter f. 2006LaglederRannveig RenolenXRenolen@hotmail.com
(G12 i 2018) Trener Richard HellerudXhellerud@collectit.no
Trener Torfinn DalXtorfdal@online.no
Trener Ove Berg RenolenXoberg1976@hotmail.com
Trener Bjørn Ivar StubberudXivar-stu@online.no
Trener Stian TrebekkXstian@ren-vakt.no
Trener Eivind UngersnessXeungersness@deloitte.no
TrenerJorge OrregoXCokeo10@hotmail.com
13. Gutter f. 2005 Lagleder Carsten Focke-Wenzelcafowe@yahoo.de
(G13 i 2018) Trener Knut Egil HansenXknegha@online.no
Trener Carl Urban AlmqvistXcarl.urban.almquist@hafslund.no
Trener Fredrik RasmussenXfjrasmussen@gmail.com
TrenerAnders Nafstadanders@andersnafstad.no
12. Jenter f 2005 (TrenerRagnar EngerholmBrengerholm@gmail.com
J 13 i 2018)LaglederKristin Marthinsen
krismarti@outlook.com
TrenerHenning Stubberudhstubberud@gmail.com
TrenerTorfinn Emil Daltorfinn.dal@oktan.no
TrenerStian Svenningsengeneralen@hotmail.com
Gutter f. 2004 Lagleder/trener Eivind UngersnessXeungersness@deloitte.no
(G14 i 2018) Trukket fra serien



TrenerTore EndsjøXT.endsjo@lascentrum.com
Jenter f 2003  slått sammen med 01/02 Lagleder/trenerTonny Abrahamsen Xtonabra@online.no
(J15 i 2018)Lagleder skal ut. Kjellaug JotenXKjellaugjoten@gmail.com
10. Gutter f 2003 Lagleder Anne -Line O`Donnellaodonne4@ford.com
TrenerBjørn Ivar Stubberudxivar-stu@online.no
(G15 i 2018) Trener Jørgen HolmsenXj-holmse@online.no
Trener Vetle HalvorsenXvetle@oslosats.no
Jenter f 2002 Ikke lag 2017
Gutter f 2002 ikke lag 2017
06. Gutter f 2001LaglederLine Haug nehaug@nline.no
(G17 i 2018)LaglederJanne Brunstrømjanne.brunstrom@nille.no
TrenerFredrik Skøyum
fredrik@aaele.no
TrenerJoachim Flåtenxflaaten88@gmail.com
05. Jenter f 2001, 2002, 2003 LaglederErland Holseth
xErland.Holseth@BlockWatne.no
(J17 i 2018)TrenerGard SveenXgardsveen1@gmail.com
01. Driv Menn Senior A Sportslig leder Mads RandemXmads@bardum.no
Trener Mads Randemxmads@bardum.no
ØkonomiansvarligSiri SaltnesXsirs@online.no
03. Driv M33 og M40 Lagleder/trener Bjørn JakobsenXbjojako3@online.no
LaglederPer WangenXper.wangen@obos.no
Lagleder/trener Joachim S. Dragetjoachimdraget@gmail.com
Driv Damer Senior ikke lag
KeepertrenerTrenerHelge Mehlhelmehl@hotmail.com
Trener inn og ut av Driv skal meldes til klubbsekretær i Driv IL: Astrid Celius post@driv-il.no
Det skyldes at oversikten over politiattester på trenere og lagledere må stemme.

Powered by: Bloc